Kluczowe informacje

 

Profil

Jesteśmy pierwszą polską, rodzinną firmą oferującą kompleksowe wsparcie inwestorów oparte o profesjonalne doradztwo na rynku nieruchomości.

Obecny profil naszej działalności korzeniami sięga okresu transformacji. Nagłe zmiany na rynku lat 90. wymusiły na nas konieczność adaptacji i podejmowania wielu prób zmierzających do stawienia czoła nowym warunkom gospodarczym.

Przez wiele lat podejmowaliśmy niezliczone wyzwania zdobywając nowe doświadczenia oraz kontakty, które teraz możemy wykorzystać i podzielić się nimi, aby zapewnić naszym Klientom to, czego potrzebują najbardziej - bezpieczeństwo. 

Nasze usługi adresujemy do osób oczekujących najwyższego poziomu obsługi z zachowaniem pełnej dyskrecji i komfortu na każdym etapie współpracy. Metodyka naszych działań opiera się na dogłębnej analizie potrzeb Klienta, Jego możliwości i oczekiwań. Indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz odpowiedni dobór zasobów pozwalają nam na optymalizację kosztów przedsięwzięcia i efektywną realizację wyznaczonych celów. 


Historia

Firmą "Goclaw Investments" posługujemy się w obrocie od 2014 r. Nazwa ta nawiązuje historycznie do firmy rodzinnej spółki "P.P.H. Gocław" założonej w I. połowie XX w., a nasza działalność stanowi kontynuację doświadczeń poprzednich pokoleń przy jednoczesnym zaangażowaniu wyłącznie własnego, rodzinnego kapitału wypracowanego na przestrzeni blisko 90 lat.

Wynajmem nieruchomości zajmujemy się już trzecią dekadę. Od 2013 roku, pod marką "Twojajurata.pl " świadczymy także usługi w zakresie krótkoterminowego zakwaterowania w apartamentach wakacyjnych oferując najlepsze apartamenty w Juracie.

Od 2002 roku rozwijamy portfolio w zakresie obsługi inwestycji, projektowania i realizacji. Obecnie współpracujemy z architektami i projektantami, a także branżystami i rzemieślnikami wielu dziedzin, przez co naszą ofertę możemy kierować do szerokiego grona inwestorów prywatnych i instytucji. Pod marką "Architelier - architekture & design" oferujemy profesjonalne usługi w zakresie projektowania i architektury.

W 2009 roku nasza oferta została wzbogacona o doradztwo prawne, którego podstawę stanowi kierunkowe wykształcenie oraz doświadczenie zdobywane w kontaktach z kontrahentami oraz urzędami, na sali sądowej i poza nią. W 2018 roku, przy współpracy z prawnikami i specjalistami branżowymi utworzyliśmy kancelarię doradztwa prawnego, która pod marką "Legal Support Solutions" dostarcza rozwiązania prawne dla wszystkich Klientów oczekujących wsparcia zarówno na gruncie obsługi nieruchomości jak i w sprawach życia codziennego. 

Chociaż głównym profilem naszej działalności jest wspieranie inwestycji związanych z rynkiem nieruchomości, nie boimy się nowych wyzwań i staramy się wspierać naszą wiedzą tych, którzy dzielą nasze pasje. Rok 2012 był okresem kolejnych przemian i inwestycji. Korzystając z zaplecza technicznego i infrastrukturalnego, zbudowanego przez poprzednie pokolenia prowadzące rodzinny zakład odlewniczy, który swoją historią sięgał okresu dwudziestolecia międzywojennego, w wyniku przekształceń własnościowych i kapitałowych oraz dogłębnej restrukturyzacji, powołaliśmy do życia nową manufakturę. Pod marką "Birdgrove  - The Crafts You Need" oferujemy usługi stolarskie, produkując meble oraz przedmioty codziennego użytku.  

Misja

Naszą misją jest realizacja komplementarnych usług związanych z obsługą inwestycji na rynku nieruchomości, a głównymi narzędziami w dążeniu do celu są pragmatyczne podejście oraz konsekwencja w działaniu przy jednoczesnym rozwoju, z uwzględnieniem własnych doświadczeń i oczekiwań naszych Klientów.


Zapraszamy do współpracy