Poznaj nasze marki

Stale się rozwijamy i pomagamy w rozwoju innym. Chętnie podejmujemy nowe wyzwania i wspieramy naszą wiedzą oraz doświadczeniem tych, którzy dzielą nasze pasje. Tworzymy nowe marki i wspieramy startupy. Udzielamy się także charytatywnie. 
 
 

Poland Charity Festival to charytatywna inicjatywa kulturalna stworzona w ramach realizacji naszej polityki CSR, w celu niesienia szeroko zakrojonej pomocy oraz wsparcia dla osób i instytucji w największych potrzebach. PCF zajmuje się organizacją wydarzeń i imprez kulturalnych, z których dochody przeznaczane są na cele dobroczynne.


Markę TwojaJurata.pl stworzyliśmy w celu udostępnienia oferty wynajmu wakacyjnego w Juracie szerokiemu gronu klientów oczekujących wysokiego standardu i obsługi na najwyższym poziomie. Apartamenty Jurata to usługa będąca owocem obserwacji i naszych inwestycji w wakacyjne nieruchomości nadmorskie.


Architelier architecture & design to autorska pracownia projektowa tworzona przez doświadczonych architektów, projektantów i branżystów powołana do obsługi inwestycji w zakresie projektowania i architektury.


 

Birdgrove - "The Crafts You Need" to marka powstała z miłości do drewna i z myślą o Klientach, którzy pragną wprowadzić do swojego otoczenia unikatowe produkty. Od 2012 roku rozwijamy własną pracownię stolarską tworząc artykuły typu handmade oraz meble i zabudowy z drewna.


Legal Support Solutions to nowoczesne rozwiązania prawne dla firm i osób fizycznych. Na potrzeby obsługi prawnej naszych klientów stworzyliśmy wewnętrzną kancelarię doradztwa prawnego oferując szeroki zakres usług w zakresie prawa cywilnego ze specjalnością prawa nieruchomości i prawa zobowiązań.


 

Rok 2012 to czas nowych doświadczeń oraz inwestycji w obszarach niezwiązanych z profilem naszej działalności. Tak powstała marka Chemkos.pl , która przekształciła dotychczasową drogerię stacjonarną w sklep wysyłkowy, nie poddający się dominacji sieciowych sklepów o globalnym zasięgu. 

 

 

KLAUZULA DOTYCZĄCA PRAW AUTORSKICH I ZNAKÓW TOWAROWYCH:
"Goclaw Capital", "TwojaJurata.pl", "Birdgrove", "The Crafts You Need", "Chemkos.pl", "Twoja e-drogeria", "Legal Support Solutions" , "Architelier", a także ich logotypy i połączenia słowno-graficzne są znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Goclaw Investments Paweł Gocławski.  Ich kopiowanie, rozpowszechniane, powielanie i wykorzystywanie jest bezwzględnie zabronione. Prezentowane logotypy stanowią ponadto przedmiot ochrony własności intelektualnej i przemysłowej, a korzystanie z nich bez pozwolenia stanowi naruszenie prawa. Nieautoryzowane wykorzystanie prezentowanych tu materiałów w tym nazw i/lub logotypów, będzie ścigane bez wcześniejszego powiadomienia.

 © 2012 Paweł Gocławski